€ do uzgodnienia

Leśnictwo ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech w szkółce leśnej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:25

Aktualna propozycja zatrudnienia w Hamburgu dla par w szkółce leśnej. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka w leśnictwie.

Stanowisko: Pracownik w szkółce leśnej
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • fizyczna praca w szkółce leśnej
  • zadania wykonywane będą na dworze

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na ciągnik lub ślusarskie
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • zatrudnienie d;a małżeństw
  • możliwe zamieszkanie na terenie szkółki leśnej, koszt nie będzie wysoki

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – właścicielka również komunikuje się w języku polskim: 004915144948330

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/ogrodnik-3794291.html

ID ogłoszenia: 1955966c0d888ceb