€ na akord

Leverkusen od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkussen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2017 01:44

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz z okolic Leverkusen. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek
Miejsce zatrudnienia: okolice Leverkusen, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz, od początku maja 2017
Wynagrodzenie: obowiązuje stawka akordowa przy wyrabianiu normy 14 kg owoców/h w wysokości 8 euro/h

Opis stanowiska:

  • praca polowa od początku maja 2017 przy zbiorach truskawek

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • dostępność w podanym okresie
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie na czas określony
  • pracę od maja do połowy czerwca 2017
  • zorganizowane odpłatnie zamieszkanie w cenie 4,40 euro za dzień w pokojach 2-4 osobowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-id494246.html

ID ogłoszenia: 94658fca1d3662f1