€ 8,50 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka roznoszenie ulotek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:07

Aktualnie poszukujemy pracownika fizycznego do roznoszenia ulotek w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla osób odpowiedzialnych i uczciwych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do roznoszenia ulotek
Dostępne lokalizacje: Kolonia, Hamburg, Frankfurt, Monachium, Berlin
Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • pracownik zajmować się będzie roznoszeniem reklam oraz naklejaniu nalepek reklamowych
  • zadania wykonywane będą samodzielnie z użyciem mapy oraz urządzenia GPS

Wymagania:

  • wzrost przynajmniej 180cm
  • umiejętność korzystania z mapy i GPSa
  • wysoka uczciwość
  • świetne zorganizowanie
  • dobra orientacja w terenie
  • duża samodzielność
  • kreatywność
  • rzetelne podejście do powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy na zasadach samozatrudnienia – gewerbe

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i bez szczególnych umiejętności
  • pomoc przy wszelkich formalnościach
  • zorganizowane zamieszkanie z dostępem do internetu
  • przynajmniej 42 godziny pracy tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 34157ec781a5b2a3