€ 1500 euro/mc brutto

Lipsk Niemcy praca na magazynie hurtowni z zabawkami bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 02:54

Oferujemy zatrudnienie w Lipsku na magazynie hurtowni zabawek przy rozładunku towaru. Aktualna praca w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Lipsk, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 1500 euro miesięcznie brutto

Zadania:

  • prace pomocnicze na magazynie hurtowni zabawek
  • pomoc przy rozładunku towarów oraz odpowiednie rozlokowanie ich na magazynie
  • zbieranie zamówień w systemie pick by voice
  • pakowanie towaru i przygotowanie do wysyłki/wydania

Wymagania:

  • znajomość języka nie jest wymagana – jednak oczekujemy dobrej znajomości niemieckich liczebników i komend do obsługi systemu pick by voice
  • uczciwość, pracowitość
  • umiejętność dobrego zorganizowania sobie czasu pracy
  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków na niemieckiej umowie o pracę
  • ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju i późniejszego awansu w strukturach firmy

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynzzabawkami02/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium
email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 38756b7d17f714dd

6 komentarzy na “Lipsk Niemcy praca na magazynie hurtowni z zabawkami bez języka od zaraz”

  1. Walsinats na 9 lutego 2016 @ 00:10

    Dzień Dobry .
    Jestem gotowy do podjęcia pracy w charakterze magazyniera w magazynie – hurtowni zabawek w Lipsku.
    Pozdrawiam
    P.S.

  2. nziniewicz@tlen.pl na 9 lutego 2016 @ 18:25

    witam serdecznie.
    My z mężem jestesmy zaintersowani pracą.
    Numer telefonu 664 722 895

  3. rafal1990 na 9 lutego 2016 @ 18:46

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. proszę o kontakt na numer 783-419-122

  4. Witam. Interesuje mnie wasza oferta pracy. Chcialabym teraz podjac stala prace poniewaz dotychczas na przemian pracowalam u dwóch pracodawców przez 8 lat na pracach sezonowych. Prosze o kontakt 785743577

  5. Stanislaw Blaszczyk na 21 lutego 2016 @ 14:55

    Mnie i zone interesuje pana ogloszenie jezeli jest z platnym zakwaterowaniem.Prace mozemy podjac od 01.04.16r