€ 9,50 Euro/brutto/godzina

Lipsk Niemcy praca w ogrodnictwie bez języka od zaraz przy kwiatach 2019

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ok.Lipska
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 5 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 05:04

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech w ogrodnictwie-rolnictwie przy kwiatach. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w rejonie Lipska z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Pomocnika w rolnictwie- Lipsk
Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Pracownika do prac w rolnictwie
Miejsce Pracy: ok.Lipska
Data rozpoczecia: od od zaraz do 11.2019

CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 9,50 Euro/brutto/godzina
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 2,50 Euro/dzień
Pomoc w załatwieniu formalności

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Doświadczenie
Dobra kondycja fizyczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Praca w szklarni przy hodowli kwiatków balkonowych: sadzenie,
wybieranie sadzonek, pakowanie, obsługa doniczkarki.
Dodatkowo pracodawca uprawia kalafior. Praca przy kalafiorze polega
na sadzeniu kalafiora maszyną do sadzenia, pokrywanie sadzonek
włókniną, pielęgnacja i zbiór.

Obraz Couleur z Pixabay

topjob@onet.pl

ID ogłoszenia: 9685d038061e42bf