€ 8 euro/h brutto

Lipsk oferta sezonowej pracy w Niemczech przy roślinach w ogrodnictwie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2016 04:46

Szukamy osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy roślinach ozdobnych i ziołach. Zatrudnienie w ogrodnictwie od zaraz dla osób bez znajomości języka w Lipsku.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: okolice Lipska
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 8 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace ogrodnicze na polu i w szklarniach przy ziołach i roślinach ozdobnych, jak np: bluszcz, wrzosy, azalie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zadania takie jak – sadzenie, pielęgnowanie, rozsadzanie, pikowanie
  • praca 5-6 dni tygodniowo

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • gotowość do zabrania ze sobą niezbędnych i podstawowych naczyń/sztućców, odpowiedniej do pracy odzieży, żywności, środków czystości oraz gotówki na pierwszy tydzień

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od zaraz do 13 listopada 2016
  • pracę po ok. 8 godzin dziennie
  • tygodniowo wychodzi ok. 42-52 godziny
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 4,46 euro na dobę w kontenerach mieszkalnych
  • odprowadzanie składek
  • odzież przeciwdeszczową
  • gumowce

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o pilne wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: „SZKLARNIE LIPSK”

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/szklarnie-niemcy-2016/

ID ogłoszenia: 31157e8863f025f9

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.