€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Lipsk praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie z obuwiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 02:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na magazynie sklepu internetowego z obuwiem. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • Poszukujemy osób do pracy na magazynie w hurtowni z obuwiem – głównie sportowym oraz casualowym. Pracownik będzie kompletował towar zamawiany przez klientów drogą elektroniczną. Praca wymagać będzie również przygotowania artykułów do wysyłki.

Wymagania:

  • skrupulatność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolności adaptacyjne
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • brak uczulenia na sztuczne materiały
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu magazynu
  • pomoc w urzędach przy dopełnieniu formalności
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od zaraz
  • wdrożenie w zadania

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca na magazynie z obuwiem, Lipsk. Imię, nazwisko”
CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 583570137a65fdfc

1 odpowiedź na “Lipsk praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie z obuwiem”

  1. Ewa Raczynska na 5 kwietnia 2016 @ 15:03

    Witam…zapoznałam się z Państwa ofertą,chętnie wraz,z mężem podejmiemy z Państwem
    współpracę. Jesteśmy gotowi do pracy,prosimy o kontakt, z nami pod nr.tel.506199046.
    Z poważaniem
    Ewa i Piotr Kmiecik