€ 9,01 brutto/h

Lipsk praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2017 06:12

Legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu samochodowych części. Zatrudnienie w Lipsku dla pakowaczy z wysoką sprawnością fizyczną.

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracownikow na stanowisko pakowacza duzych czesci samochodowych dla klienta renomowanej firmy z branzy logistycznej – DB Schenker. Miejsce pracy to magazyn w Leipzig – Seehausen, 04356.

Zakres obowiazkow:
-pakowanie duzych czesci samochodowych
-dbanie o porzadek na stanowisku pracy
-przygotowanie towaru do transportu

Oczekujemy:
-wysokiej sprawnosci fizycznej
-dokladnosci i umiejetnosci skoncentrowania sie na wykonywanym zadaniu
-gotowosci do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:
-umowe o prace na czas nieokreslony zawarta z niemieckim pracodawca
-stawke godznowa w wysokosci 9,01euro/brutto (podwyzka po 6. miesiacach)
-pelny wymiar czasu pracy (35-40h/tyg.)
-premie urlopowa i swiateczna
-szczegolowe szkolenie prowadzone przez doswiadczonych trenerow
-darmowa odziez robocza
-mozliwosc zakwaterowania
-przyjazne srodowisko pracy

Aplikuj juz dzis. Jestesmy dostepni pod numerem telefonu +49 34122287117 (rozmowa w jezyku polskim) lub prosze wyslac CV w jezyku niemieckim lub polskim na adres e-mail: martyna.klukowska-sutula@randstad.de.

ID ogłoszenia: 920598c23f9afa7b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Randstad Deutschland

Ostatnie przedmioty dodane przez Randstad Deutschland »