€ 12 EUR/h

Löhne, praca w Niemczech jako operator wózka widłowego bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Löhne
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9 m-cy z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 01:32
  • Wygasa: 29 dni, 8 godzin

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Löhne poszukuje operatorów wózków widłowych do pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie bocznego i wysokiego składowania.

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Löhne (30 km od Bielefeld)
Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia

Opis stanowiska:
• obsługa wózka widłowego (bocznego i wysokiego składowania)
• załadunek i wyładunek art. przemysłowych (pralki, lodowki) z ciężarówek, przy pomocy wózka paletowego,
• ogólne prace magazynowe,
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagamy:
• uprawnienia na wózki widłowe (w przypadku posiadania uprawnień w j. polskim należy je przetłumaczyć na j. niemiecki),
• doświadczenia w pracy z wózkami widłowymi
bocznymi,
• aktualnego zaświadczenia o niekaralności ,
• mile widziane auto.

Oferujemy:
• stawkę 12 EUR brutto/godz.,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• korzyści podatkowo – socjalne, zasiłek rodzinny z tytułu zamieszkania na terenie Niemiec, korzystniejsza klasa podatkowa w zależności od stanu cywilnego.
• dopłatę do zakwaterowania,
• wsparcie w załatwieniu formalności na terenie Niemiec (meldunek, zasiłek rodzinny),
• możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora.
• dopłatę do kosztów zakwaterowania oraz pokrycie kosztów podatku radiowo telewizyjnego w Niemczech

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

ID ogłoszenia: 8955b6af2a1e55cd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.