€ 8,50

Magazynier – Komisjoner bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2016 03:31

Od zaraz firma z Berlina poszukuje magazynierów / komisjonerów do rozpoczęcia legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie skierowane także dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER / KOMISJONER
Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków

kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca ze skanerem)
Współpraca z innymi działami
Obsługa elektrycznego wózka paletowego
Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową w oparciu o polski kodeks pracy (legalne oddelegowanie do Niemiec – druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i OC)
Pracę w systemie dwuzmianowym (1 i 2 zmiana)
Wynagrodzenie wypłacane w EURO bądź w PLN (podstawa + dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych)
Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania

Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych lub elektrycznych wózków podnośnikowych – WARUNEK KONIECZNY
Zaświadczenie o niekaralności – WARUNEK KONIECZNY
Podstawowa znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY
Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (1. i 2. zmiana) i nadgodzin
Punktualność, dokładność, rzetelność.

ID ogłoszenia: 41157a43c6fe31d8

1 odpowiedź na “Magazynier – Komisjoner bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Berlin”

  1. Jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt gigo2@interia.eu tel 048 729316896