€ 9,49

Magazynier-komisjoner Niemcy praca od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 02:39

Bez doświadczenia zawodowego do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech jako magazynier – komisjoner przy kompletowaniu zamówień (branża spożywcza i przemysłowa).

Upper Job, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, poszukuje obywatela/obywatelki Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera/magazyniera.

Miejsce pracy: całe Niemcy

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
– Komisjonowanie/kompletowanie towarów (branża spożywcza i przemysłowa),
– Ogólne czynności magazynowe;

Wymagania:
– Język niemiecki na poziomie minimum A2,
– Chęc do pracy, sila fizyczna i wytrwałość,
– Motywacja i gotowość do działania;

Oferujemy:
– Stawka 9,49 Euro brutto / godzina + 7,50 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
– 160 godzin pracy miesięcznie + możliwość pracy w nadgodzinach,
– W pełni wyposażone mieszkanie w cenie 200 Euro / miesiąc;

Odnośnie szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
+48 577 969 501

Upper Job Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji;
• przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania;
• dane mogą być udostępniane przez Spółkę podmiotom zainteresowanym zatrudnieniem osób przekazujących swoje dane osobowe dla celów rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7485af43cdf4a0b0