€ 1,000.00

Magazynier Niemcy praca bez znajomości języka w Wallersdorf z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wallersdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2016 02:55

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie w Wallersdorf. Zatrudnienie dla magazyniera z zakwaterowaniem oraz wcześniejszym szkoleniem w Polsce na terenie miasta Swarzędz.

Praca na terenie Niemiec z wcześniejszym szkoleniem w Swarzędzu (woj. wielkopolskie)

Zadania na stanowisku:
- kompletacja zamówień
- prace porządkowe i ewidencyjne

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
- gotowość oraz brak przeciwwskazań natury medycznej do podjęcia pracy fizycznej

Co proponujemy w Polsce:
- bezpłatny kurs na operatora wózka widłowego z praktyką objęty umową o pracę
- bezpłatny kurs języka niemieckiego
- atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa + premia)

Co proponujemy w Niemczech:
- pracę w znanej renomowanej firmie producenta samochodów
- pracę za pośrednictwem agencji, przez okres wdrożeniowy z bezpośrednim przejściem do Klienta
- bezpłatne zakwaterowanie
- atrakcyjną stawkę godzinową
- bezpłatne przejazdy z Polski do miejsca wykonywanej pracy w Niemczech, planowane raz w miesiącu na 3 do 5 dni roboczych

ID ogłoszenia: 5765717608523297

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez agata.malinska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez agata.malinska »