€ 9-11

Magazynier Niemcy praca na magazynie w Heilbronn przy układaniu towaru, zbieraniu zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 03:56

Agencja pośrednictwa pracy za granicą dla firmy z Heilbronn poszukuje magazynierów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień i układaniu towaru.

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Niemiec, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

MAGAZYNIER (Niemcy)
Miejsce pracy: Heilbornn
Nr ref.: M/JB/L

Opis stanowiska pracy:
• Praca na stanowisku Magazynier
• Układanie towaru
• Zbieranie towaru na terenie magazynu

Oczekiwania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (A2, B1)
• Dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna
• Prawo jazdy kat. B
• Motywacja do podjęcia pracy za granicą
• Gotowość do wyjazdu „od zaraz”

Nasz Klient oferuje:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne
• Organizację zakwaterowania
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres joanna.bielak@human-hunter.pl. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 16356c70d8dc36a3

1 odpowiedź na “Magazynier Niemcy praca na magazynie w Heilbronn przy układaniu towaru, zbieraniu zamówień”

  1. Lagoon1458251 na 28 kwietnia 2017 @ 12:59

    Witam znalazłem te oferte pracy chciałem sie dowiedziecz czy oferta jest jeszcze aktualna ?

    Pozdrawiam