€ 1600 €

Magazynier-operator wózka widłowego – praca Niemcy, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 04:41

Agencja personalna dla klienta z Bawarii poszukuje magazynierów – operatorów wózków widłowych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla kandydatów z minimum komunikatywną znajomością języka.

Niemiecka Firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w LandshutBawaria poszuje pracownikow na stanowisko:

Magazynier. Operator wozka widlowego

Obowiązki:

– układanie przesyłek na palety
– transport wewnętrzny palet wózkami widłowymi
– kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
– rozładunek / załadunek towaru
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– dbanie o porządek w części magazynowej / socjalnej

Wymagania:

– min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– szybkie tempo pracy
– umiejętność sprawnej organizacji pracy
– prawo jazdy oraz wlasny srodek transportu
– uprawnienie na wozek widlowy

Oferujemy:

– dlugoterminowe zatrudnienie w Niemczech
– niemiecka umowe o prace
– mozliwosc podnoszenia kwalifikacji
– atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne
– zorganizowane zakwaterowanie
– wsparcie dysponenta polskojezycznego

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: jobs@lotus-personalservice.de lub o kontakt telefoniczny na numer telefonu: 0049 15904545874
Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

Lotus Personalservice GmbH
Bernsteinstraße 19b
84032 Altdorf
Telefon : 0049 15904545874
jobs@lotus-personalservice.de

ID ogłoszenia: 319598af8ca99191