€ 9,49

Magazynier-pakowacz praca Niemcy bez języka na magazynie w Lipsku od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: min. 9 m-cy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2018 04:46

Od zaraz w rejonie Lipska do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka dla magazynierów-pakowaczy od września 2018.

Agencja Pracy SOCPOL – JOBS (cert.15794) oferuje pracę w Niemczech na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy : Leipzig

Praca od września 2018

Zakres obowiązków

– ocena produktów, skanowanie,sortowanie, pakowanie wydruków

– system pracy 3 zmianowy : 05:30 – 13.30; 13.30 – 21.30; 21:30 – 05:40

Wymagane:

– wysoka kultura osobista

– umiejętność pracy w zespole

– znajomość j niemieckiego – nie jest wymagana

Pracodawca oferuje:

– umowa na niemieckich warunkach

– pracodawca organizuje zakwaterowanie, płatne przez pracownika 220 Euro/ m-c

– zakwaterowanie do 800 m. od miejsca pracy

– wynagrodzenie : 9,49Euro brutto/ godz.

– dodatek zmianowy wynosi 25%, niedziela pracująca – platna +50% , świeta +100%.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

ID ogłoszenia: 3255b8660cac4054

2 komentarze na “Magazynier-pakowacz praca Niemcy bez języka na magazynie w Lipsku od zaraz”

  1. Andzelika1995 na 9 września 2018 @ 20:32

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą od listopada. W razie zainteresowania prosimy o kontakt. 603570843

  2. Dzien dobry para +kolega jestesmy zainteresowani oferta od zaraz prosze o katakt +48733957448

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Socpol
  • Zarejestrowany od: 30 lipca 2015

Inne przedmioty dodane przez Socpol

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Socpol »