€ Euro

Magdeburg dam pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu paczek kurierskich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg, Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pełny etat
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 04:15

Agencja “ImpactJob” dla firmy z Magdeburga poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek kurierskich. Oferta bez języka niemieckiego!

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY- SORTOWANIE PACZEK BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przyjmowanie i segregowanie paczek kurierskich (Do 30 kg)
Przygotowywanie przesyłek do wysyłki
Załadunek i rozładunek paczek kurierskich

WYMAGANIA:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
Zaświadczenie o niekaralności

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Długotrwałe zatrudnienie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (9 euro brutto/godzina)
Zakwaterowanie
Możliwość pracy w nadgodzinach
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5985a030012d474c