€ do uzgodnienia

Magdeburg dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2015 01:36

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na magazynie w charakterze komisjonera. Oferta z Magdeburga przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce: Magdeburg, dostępne są również inne lokalizacje, jak np.: Erfurt, Hamburg, Hanower oraz Berlin

Zarobki: do uzgodnienia plus dodatki za pracę w nocy w wysokości 25% stawki, praca w nocy tzn w godzinach od 23-6

Nr ref. MAG/10/2015

Zadania:

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • kompletowanie towaru
  • obsługiwanie skanera ręcznego
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do kierowania wózka jezdniowego
  • preferujemy zgłoszenia od osób ze znajomością języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • punktualne stawianie się w pracy
  • odpowiedzialność, sumienność
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stałe
  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z uwzględnieniem następujących dokumentów: karta EKUZ, druk A1 oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskiego konsultanta
  • zorganizowane oraz częściowo dofinansowanie zamieszkania
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 692563a973247cfe

3 Odpowiedzi na “Magdeburg dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka”

  1. Witam , jestem zainteresowana oferta od dziś przebywam w Hamburgu iwonaw19@gmail.com tel . 01525 3678505

  2. pawlo80-34 na 6 listopada 2015 @ 18:09

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta i moge wyjechac natychmiast Komunikatywnie znam niemiecki bo kilka lat pracowalem w niemczech +48 690483324

  3. Witam serdecznie jestem osoba zainteresowaną ogłoszeniem posiadam doświadczenie przy obsługiwaniu skanera ręcznego jestem osobą sumienną pracowitą energiczną bardzo zależy mi na znalezieniu pracy Stempel26031984@wp.pl tel +48517117849