€ 10 euro netto/h + zamieszkanie

Malarz budowlany oferta pracy w Niemczech na budowie w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:19

Aktualnie zatrudnimy budowlańca na stanowisko malarza w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego przy malowaniu i tapetowaniu wnętrz.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro netto za godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane ne zewnątrz i wewnątrz budynków
  • malowanie i tapetowanie ścian różnymi technikami i z użyciem różnych narzędzi oraz materiałów
  • inne prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość materiałów budowlanych oraz nowoczesnych technik pracy
  • gotowość do przyjechania swoim autem

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie polskojęzycznego biura
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • umowa o pracę z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • darmowe zamieszkanie na czas trwania umowy
  • pracodawca zapewnia możliwość pobierania zaliczek
  • wypłacanie pensji raz w tygodniu na konto
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-niemcy-id357026.html

ID ogłoszenia: 768572f7cf43cd9f