€ do negocjacji

Malarz budowlany – praca Niemcy na budowie w Augsburgu od marca 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg i okolice
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 05:02

Od marca 2018 do podjęcia praca w Niemczech w budownictwie jako malarz budowlany. Zatrudnienie w rejonie Augsburga przy malowaniu i szpachlowaniu ścian przy remontach i wykończeniach.

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta z Augsburga poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Malarz budowlany (m/k)
Miejsce pracy: Augsburg i okolice od marca 2018

Zadania:
• Przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie (szpachlowanie)
• Oklejenie i lakierowanie okien i drzwi
• Malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych

Profil pracownika:

• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarz
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się w pracy
• Prawo jazdy i własny samochód mile widziane

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Zakwaterowanie
• Możliwość dojazdu z Augsburga do pracy
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

ID ogłoszenia: 2915a609474690b4

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.