€ od 12,50€ brutto/h

Malarz – dam pracę w Niemczech na budowie 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: na terenie calego kraju
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieograniczony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 00:16

Otwarta rekrutacja dla budowlańców – malarzy gotowych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu, lakierowaniu, szpachlowaniu oraz innych pracach wykończeniowych.

Jesteśmy agencją personalną z siedzibą w Halle/Saale.
Poszukujemy pracowników na stanowisko:

MALARZ

Zakres obowiązków:
Wykształcenie zawodowe jako malarz lub wszystkie umiejetnosci
Klejenie tapety typu Raufaser i z włókna szklanego
Lakierowanie
Szpachlowanie
Izolacje
Malowanie
Układanie podlogi

Wymagania:
Duża wytrzymałość
Niezawodność/sprawność/skuteczność
Punktualność
Dobra znajomość języka niemieckiego (rozumienie poleceń, podstawowe słownictwo fachowe)
Umiejętność samoorganizacji pracy
Elastyczność
Własny samochód
Dyplom czeladnika (Facharbeiterzeugnis)

Oferujemy:
12,50€ brutto stawka godzinowa
1,50€ netto diety za każdą godzinę
Umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
Praca na zachodzie lub południu Niemiec
Urlaubs- und Weihnachtsgeld po 6 miesiącach
Odprowadzanie składek
Pełne ubezpieczenie społeczne na warunkach niemieckich
Szukamy i opłacamy zakwaterowanie

Legalna praca bez posredników, bez prowizji, bez dodatkowych opłat

Kontakt:
Małgorzata Okołów
E-Mail: okolow@profutura-ps.de
Tel.: +49 (0345) 290 49 33

ID ogłoszenia: 986552f67f081b51

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ProFutura
  • Zarejestrowany od: 13 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez ProFutura

Ostatnie przedmioty dodane przez ProFutura »