€ 12,50/h

Malarz dam pracę w Niemczech na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2015 01:03

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech na budowie dla malarza na terenie Stuttgartu. Zatrudnienie przy wykończeniach, malowaniu pomieszczeń, elewacji, lakierowaniu stolarki okiennej  i drzwiowej.

praca w Niemczech od zaraz! uwaga dyplom zawodowy konieczność!
MALARZ, LAKIERNIK
(praca na budowach)
Miejsce pracy: Niemcy- Hesja, Badenia-Wirtembergia, Bawaria
Opis stanowiska:
• prace wykończeniowe , malowanie pomieszczeń i elewacji,
• lakierowanie drzwi, okien, ram okiennych,
•prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie,
•kładzenie tapet itp.
•umiejętności mile widziane: ocieplanie budynków, montaż płyt karton.-gips., montaż podłóg (wykładziny, laminat, parkiet, PCV).
Oczekujemy:
• komunikatywnej znajomości j. niemieckiego – warunek konieczny,
• wykształceniakierunkowego ,
• doświadczenia na w/w stanowisku ,
• samodzielności, dokładności, bardzo dobrej organizacji pracy,
• prawo jazdy kat. B i własny samochód.
Oferujemy:
• wynagrodzenie: od 12,50 € brutto/ h + dieta za każdą przepracowaną godzinę od 6 € netto
• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV ze zdjęciem oraz nazwą stanowiska na adres e-mail:

info@nestorwork.eu

Prosimy o dołączenie w CV i podpisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 2955502d66e1fa37

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: nestorwork
  • Zarejestrowany od: 13 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez nestorwork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez nestorwork »