€ 2000€ netto

Malarz – dam pracę w Niemczech na budowie z Ulm 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2017 04:48

Agencja personalna poszukuje malarzy do pracy w Niemczech na budowie w rejonie Ulm. Zatrudnienie 2017 przy tapetowaniu, malowaniu ścian oraz fasad itp.

aktiv personal-service GmbH jest agencją pośrednictwa pracy w Niemczech. Jesteśmy agencją godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku. 25 oddziałów w całym kraju i 2000 pracowników podwierdzają naszą pracę.

Dla naszego klienta w okolicy Friedrichshafen poszukujemy Malarza k/m)

Opis stanowiska:
• Tapetowanie, malowanie ścian i fasad (prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków)
• Szpachlowanie, szlifowanie – wewnątrz i zewnątrz budynków
• Gruntowanie, tynkowanie, wykuwanie, montaż izolacji cieplnych
• Obróbka końcowa pomalowanych powierzchni w postaci docierania, wygładzania itp.

Wymagamy:
• Wykstałcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
• Chęć do podjęcia pracy w Niemczech i do przeprowadzki
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widzane)

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie około 2000 Euro netto / miesiąc
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem
• Zakwarterowanie organizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
• Wsparcie polskiego przedstawiciela na miejscu

Kontakt:
Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postacji CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kubiak@aktivpersonalservice.de

aktiv personal-service GmbH
Karoline Kubiak
Neue Straße 52
89073 Ulm

ID ogłoszenia: 92559e76371c143a

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.