€ 1400-1700 EUR/netto

Malarz Niemcy praca od zaraz w budownictwie Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin / Brandenburgia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2019 04:48

Z podstawową znajomością języka w rejonie Berlina do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na budowie w charakterze malarza. Zatrudnienie przy remontach i wykończeniach obiektów.

Firma Labbow Personalleasing e.K. jest średniej wielkości firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy czasowej na terenie całych Niemiec.
We współpracy z naszymi klientami gwarantujemy partnerstwo oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Nasza marka oznacza jakość i motywację we współpracy z naszymi klientami.

Szukasz nowej pracy? Jesteśmy zatem właściwym Partnerem dla Ciebie. Stań się częścią naszego zespołu!

Na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony poszukujemy obecnie pracownikow w zakresie pracy tymczasowej charakterze malarza.

Nasza oferta:

– miesięczne wynagrodzenie 1400-1700 EUR/ netto
– kompetentne doradztwo i życzliwe wsparcie
– umowa o pracę na czas nieokreślony z wynagrodzeniem zgodnym z umową taryfową
– możliwość późniejszego zatrudnienia u klienta
– wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
– do 30 dni urlopu
– bonusy świąteczne i urlopowe
– punktualne wynagrodzenie
– możliwość pobierania zaliczek
– miła atmosfera pracy i traktowanie z szacunkiem

Zakres obowiązków:

kitowanie,
malowanie wewnętrzne i zewnętrzne
tapetowanie
inne czynności przygotowawcze

Twój profil:

ukończone szkolenie zawodowe jako malarz lub doświadczenie zawodowe jako asystent malarza
znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, nie jest to jednak warunek konieczny

Zainteresowaliśmy Ciebie? Dołącz do naszego zespołu i złóż wniosek już dziś!

W celu złożenia aplikacji wypełnij formularz, który znajduje się pod poniższym linkiem: