€ 12,50/ h + 1,50/ h dieta

MALARZ – Niemcy praca w budownictwie na terenie całego kraju

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 marca 2015 00:57

Agencja pracy za granicą rekrutuje malarzy budowlanych do pracy w Niemczech w budownictwie na terenie całego kraju. Poszukiwane osoby z wykształceniem zawodowym oraz dobrą znajomością języka.

Jesteśmy agencją personalną z siedzibą w Halle/Saale.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

MALARZ

Zakres obowiązków:
Wykształcenie zawodowe jako malarz lub wszystkie umiejetnosci,
klejenie tapety typu Raufaser i z włókna szklanego,
lakierowanie,
szpachlowanie,
izolacje,
malowanie,
układanie podlogi.

Wymagania:
Duża wytrzymałość,
niezawodność/sprawność/skuteczność,
punktualność,
dobra znajomość języka niemieckiego (rozumienie poleceń, podstawowe słownictwo fachowe),
umiejętność samoorganizacji pracy,
elastyczność,
własny samochód,
dyplom czeladnika (Facharbeiterzeugnis).

Oferujemy:
12,50€ brutto stawka godzinowa,
1,50€ netto diety za każdą godzinę,
umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach.
Praca na zachodzie lub południu Niemiec.
Urlaubs- und Weihnachtsgeld po 6 miesiącach.
Odprowadzanie składek.
Pełne ubezpieczenie społeczne na warunkach niemieckich.
Szukamy i opłacamy zakwaterowanie.

Legalna praca bez posredników, bez prowizji, bez dodatkowych opłat!

Kontakt:
Małgorzata Okołów
(także w języku polskim)

E-Mail: okolow@profutura-ps.de
Tel.: +49 (0345) 290 49 33
www.profutura-ps.de

ID ogłoszenia: 3065502967541470

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ProFutura
  • Zarejestrowany od: 13 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez ProFutura

Ostatnie przedmioty dodane przez ProFutura »