€ 14.5€ brutto/h +diety

Malarz praca Niemcy na budowie od zaraz, Bawaria 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 01:06

Dla wykwalifikowanych malarzy z minimum podstawową znajomością języka od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie 2022. Zatrudnienie przy remontach, wykończeniach obiektów.

Opis stanowiska

praca na budowach w regionie Bayern oraz Baden-Württemberg
prace renowacyjne i remontowe
malowanie wnętrz, tapetowanie
malowanie elewacji
szpachlowanie

Wymagania stanowiska

podstawowa znajomość j. niemieckiego (A2)
wieloletnie doświadczenie w pracy jako malarz
samochód na dojazdy do pracy
mile widziane wykształcenie kierunkowe
sprawność fizyczna

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie; 14,50€ brutto/h + 7,50€/h diety
możliwość nadgodzin
zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
niemiecką umowę o pracę
prace od poniedziałku do piątku
bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
Opiekunowie rekrutacji

Chudko Sabina

sabina.chudko@sedulus.pl

+48664905456

Lub aplikuj bezpośrednio:

ID ogłoszenia: 63561e70ff38d000