€ 12 €/h - 50 € diety

Malarz praca Niemcy na budowie od zaraz w Mannheim 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2021 01:02

Z podstawową znajomością języka niemieckiego w Mannheim od zaraz propozycja pracy w Niemczech na budowie dla malarzy. Zatrudnienie dla kandydatów z doświadczeniem.

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firmy, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz
Opis stanowiska:

• przygotowanie powierzchni
• prace malarskie i/lub tapeciarskie

Wymagania:

• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie na stanowisku Malarza
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód (mile widziane)
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
• długoterminową współpracę
• zakwaterowanie
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
• stawkę godzinową 11 – 13€/h (w zależności od kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
• dietę dzienną 50€/dzień
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
• punktualne wypłaty
• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
• opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
• pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Malarz”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: +48 531 809 729

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Gajdos Marcin Agencja Pracy ul. Drzymały 11 46-300 Olesno (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 26044). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

ID ogłoszenia: 95361385c617e1e5