€ od 12 € + 10 dodatki

Malarz praca Niemcy na budowie w Ingolstadt od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2016 04:15

Firma remontowo-budowlana z Ingolstadt poszukuje malarzy od zaraz do legalnej pracy w Niemczech na budowach przy zadaniach związanych z malowaniem, szpachlowaniem ścian wewnątrz budynków oraz fasad zewnętrznych.

Poszukujemy Malarzy

Opis stanowiska:
- przygotowywanie scian/ szlifowanie
- obsluga narzedzi
- malowanie zewnetrznych jak i wewnetrznych scian

Wymagania:
- dobra znajomosc jezyka niemieckiego
- Mile widziany wlasny samochod
- doswiadczenie na stanowisku malarz
- pracowitosc i sumiennosc
- gotowosc do robienia nadgodzin

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w niemieckiej Agencji Posrednictwa Pracy
•Atrakcyjne i regularnie wypłacane wynagrodzenie
•Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony
•Organizację zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w jezyku niemieckim na adres: ewa.gregori@tempus-ipd.de.

ID ogłoszenia: 2125791c5082cf91

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Tempus-ipd
  • Zarejestrowany od: 21 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez Tempus-ipd

Ostatnie przedmioty dodane przez Tempus-ipd »