€ 1,500.00

Malarz-tapeciarz oferta pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: FRANKFURT NAD MENEN
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: DO KOŃCA ROKU
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:19

M.in. w mieście Monachium propozycja pracy w Niemczech w budownictwie dla malarzy-tapeciarzy. Zatrudnienie od zaraz dla budowlańców z doświadczeniem przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu etc.

Mile widziane grupy
Lokalizacja: Niemcy ( Monachium, Frankfurt nad Menem i inne – w zależności od zapotrzebowania)

Opis stanowiska:
* malowanie;
* tapetowanie
* tynkowanie;
* szpachlowanie;
* ogólne prace remontowe;

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza lub pracownika ogólnobudowlanego;
– mile widziana znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym;
– umiejętność czytania rysunku technicznego;
– samochód na dojazdy do pracy;

Oferujemy:
– niemiecka umowa o pracę
– praca w pełnym wymiarze godzinowym
– dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych;
– Stawka: 13,50 € brutto + dieta
– DARMOWE zakwaterowanie;

gostkowska@gome-agencja.pl

ID ogłoszenia: 6965ee78e0f12e32

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Gome. Agencja pracy

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Gome. Agencja pracy »