€ 9 euro netto/h

Malarz tapeciarz praca w Niemczech na budowie Fulda z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 01:47

Firma budowlana z miasta Fulda zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko malarz – tapeciarz. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy renowacji budynku na zewnątrz i wewnątrz.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miasto: Fulda

Wynagrodzenie: 9 euro netto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac konserwatorskich polegających na renowacji budynku
  • obowiązkiem będzie malowanie wewnątrz i na zewnątrz
  • czasem pracownikowi zostanie zlecone położenie tapety

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.b
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia – każdy pracownik zatrudniony jest na podstawie niemieckiej umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dobre warunki pracy
  • bezpłatne zamieszkanie – opłacone przez pracodawcę
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • opieka polskiego konsultanta
  • co tydzień wypłacane są zaliczki na konto
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • prawo do urlopu
  • osoby którym zależy na regularnych zjazdach do Polski prosimy o uzgodnienie tego z pracodawcą

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres:

  • silverhand.2138862@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-praca-w-niemczech-id330770.html

ID ogłoszenia: 3805668ae81b6aae