€ 12,50 brutto/h + ok 50 euro diety

Malarz / Tapeciarz praca w Niemczech na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 23:34

Firma remontowo-budowlana ze Stuttgartu poszukuje malarza do pracy w Niemczech na budowie przy tapetowaniu ścian, malowaniu sufitów, fasad zewnętrznych oraz szpachlowaniu i szlifowaniu ścian.

atrakcyjna stawka godzinowa12,50€ + dodatkowo do 50€ diety za przepracowany dzień (wolne od podatku)

Zadania:
- tapetowanie ścian i sufitów
- malowanie ścian i fasad (prace malarskie głównie wewnątrz budynków)
- malowanie ram okiennych, drzwi
- szpachlowanie, szlifowanie

Oferujemy:
- umowę o pracę na stałe z niemieckim pracodawcą
- wynagrodzenie powyżej obowiązującej taryfy
- atrakcyjna stawka godzinowa12,50€ + dodatkowo do 50€ diety za przepracowany dzień (wolne od podatku)
- świadczenia pracownicze (ubezpieczenie społeczne)
- zakwaterownie zapewnione przez pracodawcę

Wymagania:
- wykształcenie w danym zawodzie
- doświadczenie zawodowe
- gotowość, niezawodność i umiejętność pracy w zespole
- wiedza o izolacji termicznej mile widziana choć nie wymagana
- prawo jazdy kategorii B
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- elastyczność, gotowość do pracy w trybie zmianowym i wyjazdów na montaże

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV na adres Email: polska@bmci-ug.de

ID ogłoszenia: 179548cc846d77ff

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: bmci-ug
  • Zarejestrowany od: 13 grudnia 2014

Inne przedmioty dodane przez bmci-ug

Ostatnie przedmioty dodane przez bmci-ug »