€ 9 euro brutto/h

Mannheim bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 12 tygodni
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:20

Firma owocowo-warzywna z Mannheim da pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku kierowcy kat.B. Zatrudnienie w transporcie przy rozwożeniu owoców i warzyw.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Start: od 3, 7 oraz 10 czerwca 2016

Zakres zadań:

  • kierowanie busami do 3,5 ton
  • zatrudnienie odbywa się w firmie owocowo-warzywnej
  • praca rozpoczyna się od ok. 3 w nocy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek towarów na magazynie i rozwiezienie
  • dbanie o samochód służbowy

Wymagania:

  • konieczność zabrania butów ochronnych z noskami
  • aktualne badania
  • doświadczenie
  • wysokie zmotywowanie do osiągania wysokich wyników
  • atutem będzie chęć szlifowania znajomości języka niemieckiego na miejscu
  • odpowiedzialność
  • wywiązywanie się z zadań
  • zakaz picia i palenia w godzinach pracy oraz używania telefonów komórkowych

Oferujemy:

  • raz na tydzień wypłacana będzie zaliczka w wysokości 50 euro – reszta zarobków na koniec kontraktu, ewentualnie po wcześniejszych ustaleniach możliwość dogadania aby wynagrodzenie trafiało raz w miesiącu na konto walutowe
  • duża liczba godzin, ok. 60 w tygodniu
  • pracę na 12 tygodni
  • płatne zamieszkanie
  • ubezpieczenie zdrowotne a także wypadkowe

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 646574f8f58e784f

1 odpowiedź na “Mannheim bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B”

  1. Mikesynetarman na 12 czerwca 2016 @ 21:02

    Witam, jesten zainteresowany daną ofertą pracy, poproszę o kontakt 722 723 747 lub mykhailo.synetar@o2.pl