€ do uzgodnienia

Mannheim praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach dla malarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 02:28

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Mannheim na stanowisku malarza budowlanego przy malowaniu i tapetowaniu ścian.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z kierownikiem

Opis zadań:

  • zadania wykończeniowo-remontowe
  • przygotowanie ścian, wyrównywanie, szpachlowanie
  • malowanie oraz tapetowanie
  • inne prace budowlane zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • atutem będzie możliwość przyjazdy swoim samochodem
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • doświadczenie w pracach malarskich na terenie Niemiec
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • praktyczna umiejętność stosowania nowoczesnych technik budowlanych
  • wykształcenie budowlane kierunkowe
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zapewnione zamieszkanie na miejscu
  • każdy pracownik jest ubezpieczony
  • odprowadzanie składek
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • praca w firmie ze stabilną pozycją na rynku pracy
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 67056813d35e875f

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.