€ do ustalenia

Mannheim praca w Niemczech na magazynie bez języka zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 00:12

Oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV/AGD. Zatrudnienie w Mannheim przy zbieraniu zamówień dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbierania zamówień

Miejsce zatrudnienia: Mannheim

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zbieranie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki lub wydania dla klientów
  • większe sprzęty pakuje się na paletach

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim autem
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • szybkość, zwinność
  • konieczna znajomość niemieckich liczebników

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bogaty pakiet socjalny
  • płatne miejsce zamieszkania – koszty będą podawane w kontakcie bezpośrednim
  • pomoc na miejscu
  • szkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku prosimy o wpisanie: „Zbieranie zamówień, Mannheim. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-zbieranie-zamowien-na-magazynie-mannheim/

ID ogłoszenia: 7355c1ee388c8f3