€ od 11 EUR

Mechanik maszyn i urządzeń – praca Niemcy w Göttingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göttingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2015 02:47

Firma z Göttingen poszukuje mechaników i urządzeń produkcyjnych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy naprawie i bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń.

Firma TECH oferująca usługi w zakresie obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych, obecna na rynku od 1994 roku, zatrudniająca obecnie 900 pracowników w kilku siedzibach na terenie Niemiec poszukuje zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Mechanik maszyn i urządzeń

(Miejsce pracy: Niemcy, Gottingen)

Obowiązki:
– Bieżąca konserwacja, utrzymanie oraz naprawa maszyn i urządzeń,
– prace montażowe (montaż i demontaż),
– przeprowadzanie ogólnych robót ślusarskich na urządzeniach i maszynach produkcyjnych.

Wymagania:
– wykształcenie w zawodzie: ślusarz bądź mechanik maszyn i urządzeń, mechatronik (lub podobne)
– podstawowa wiedza z zakresu spawania,
– prawo jazdy kat. B,
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. A2),
– umiejętność samodzielnej pracy,
– gotowość do wyjazdy w ciągu 2-3 tygodni.

Oferujemy:
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (umowa na czas nieokreślony),
– ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek na niemieckich warunkach,
– pomoc w zakwaterowaniu i załatwieniu formalności meldunkowych,
– miłą atmosferę pracy i opiekę majstra,
– atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
– możliwość pracy w weekendy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim bądź niemieckim na adres: edyta.orzechowska@techservicegroup.de wpisując w tytule: mechanik maszyn i urządzeń.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prezentacja firmy
TECH Industrie- und Wartung to firma niemiecka istniejąca na rynku od 20 lat, Początkowo dostarczająca usługi lokalnie, rozrosła się do średniego przedsiębiorstwa, zatrudniającego już ponad 900 osób, obsługujących klientów na terenie Niemiec, a także w niektórych krajach Europy.
Naszym hasłem przewodnim są: innowacja i niezawodność – zarówno w dostarczaniu usług naszym klientom jak i wobec naszych pracowników.
www.techservicegroup.de

ID ogłoszenia: 9755d6c2a6dcb84

Brak tagów