€ 9€/h +25€ diety dziennie

Mechanik samochodowy dam pracę w Niemczech – Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2014 01:07

Warsztat z Zwickau zatrudni mechaników samochodowych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy szlifowaniu karoserii pojazdów, polerowaniu.

Dla naszego klienta w Niemczech ( okolice Zwickau , blisko granicy ) pilnie poszukujemy mechaników samochodowych.

Zakres obowiązków :
– szlifowanie surowych części karoserii samochodowej
– finiszowe , ostateczne polerowanie karoserii samochodowej

Wymagania :
– wykształcenie jako mechanik samochodowy lub w branży metalowej
– doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych czynnościach konieczne
– prawo jazdy i własny samochód
– dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany
– podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
– mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– wypłatę dodatkowych bonusów
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Wynagrodzenie:

– 9,00 € brutto za godzinę
– 25,00 € netto dodatkowo za każdy przepracowany dzień

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego podania pocztą na adres: teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata
lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de
lub kontakt tel. 0049375/4406970 ( pracownik mówiący w języku polskim Małgorzata Tobiś w godz.08.00 do 13.00)

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 663541be942f088d