€ 2,600.00

Mechanik samochodowy – Niemcy praca od zaraz w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2018 04:44

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz dla mechaników samochodowych w rejonie Augsburga. Zatrudnienie m.in. przy montażu wyposażenia na naczepach do ciężarówek.

Alpha Bavaria Personallkonzepte – Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia. Od 1996 roku staliśmy się ekspertami w zakresie usług personalnych na rynku. Dzięki nam kilkadziesiąt tysięcy pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Niemiec.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: Mechanik samochodowy
Lokalizacja :
• Augsburg i okolice do 50 km
Wymiar pracy :
• Pełny etat
Obowiązki:
• Montaż elementów w pojazdach i maszynach przemysłowych
• Montaż wyposażenia na naczepach do ciężarówek
Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako mechanik
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• Chęć podjęcia zatrudnienia
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
• Prawo jazdy kat. B(mile widziane)
• Własny samochód (mile widziane)
Oferujemy:
• Niemiecką umowę z wszystkimi świadczeniami
• Zakwaterowanie GRATIS! opłacany przez pracodawcę
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1700€ netto
• Dopłaty do nadgodzin +25%
• Dodatek świąteczny i wakacyjny
• Urlop wypoczynkowy 24-30 dni
• Możliwość otrzymania zaliczki
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• Przy dobrej wydajności wysoka szansa na przyjęcie bezpośrednio do firmy.
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
• Pomoc polskiego dysponenta

Jesteś zainteresowany ?! Dołącz do nas już dziś!
Prześlij swoją aplikacje na rekrutacja@alpha-bavaria.de

Tel.: +49 821 217 004 00
Fax: +49 821 217 004 19
info@alpha-bavaria.de

Geschäftsführer:
Sebastian Braunmüller
Handelsregister:
Amtsgericht Augsburg
HRB 29571

ID ogłoszenia: 995b194724bd1f9