€ 13,50€

Mechanik samochodowy Niemcy praca od zaraz w Berlinie z językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2023 00:06

Z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na terenie Berlina od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech na stanowisku mechanika samochodowego. Pracodawca oczekuje doświadczenia i/lub wykształcenia zawodowego.

Niemiecki pracodawca Firma IMS Personal GmbH z siedzibą w Berlinie poszukuje pracowników na stanowisko mechanika samochodowego.
Zacznij już teraz stała pracę na cały etat.

Oferujemy:
– ciekawą prace na niemiecka umowę na czas nieokreślony
– dietę 40€ za każdy przepracowany dzień
– dodatki świąteczne i urlopowe –
– zapewniamy narzędzia oraz odzież
– do 30 dni urlopu płatnego
– możliwość wypłaty zaliczek

Wzmagania:
– wymagane doświadczenie i/lub wykształcenie zawodowe
– komunikatywna znajomosć języka niemieckiego
– samodzielne, staranne i sprawne wykonywanie pracy
– chęć uczenia się i otwartość na nowe pomysły

Obowiązki:
– diagnostyka samochodów osobowych
– praca w warsztacie z autami różnych marek
– konserwacja i przeglad
– dokonywanie bieżących napraw
– montarz części samochodowych

ID ogłoszenia: 12763d92561e29c0