€ 1,200.00

Mechanik samochodowy – oferta pracy w Niemczech, Kippenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poznań
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 stycznia 2016 03:34

Serwis pojazdów z miejscowości Kippenheim zatrudni mechaników samochodowych. Legalna praca w Niemczech przy diagnostyce i naprawie pojazdów różnych marek. Pracodawca oczekuje minimum 3-letniego doświadczenia w zawodzie.

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Dla naszego partnera, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

LOKALIZACJA: Kippenheim

ZADANIA:
- diagnostyka samochodów różnych marek, naprawy, konserwacja

OCZEKIWANIA:
- min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B, własny samochód mile widziane
- odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

OFERTA:
- wynagrodzenie: 12 € brutto/godz + 40€ diety za dzień przepracowany .
- zakwaterowanie: organizowane przez niemiecką agencję,
- praca w systemie 3-zmianowym, może się zdarzyć praca w sobotę
niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl lub zarejestruj się na portalu: http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

ID ogłoszenia: 212569e2e69824d5