€ 2500€

Mechanik samochodowy – oferta pracy w Niemczech, Zwickau (blisko granicy)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2017 04:08

Warsztat z Zwickau (blisko granicy) poszukuje mechanika samochodowego do podjęcia pracy w Niemczech przy naprawach i serwisowaniu samochodów ciężarowych i naczep.

teamkompetent GmbH

Personaldienstleistungen

Poszukujemy mechaników samochodowych do pracy w Niemczech ( blisko granicy)

Zakres obowiązków :

– konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych oraz naczep
– praca w serwisie samochodowym

Wymagania :

– wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
– podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
– dobra organizacja pracy
– dbałość o powierzone narzędzia
– prawo jazdy i własny samochód
– dobra znajomość języka niemieckiego konieczna

Oferujemy :

– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– wypłatę dodatkowych bonusów
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 296589dc279ac51d

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.