€ 9€/h +25€ netto za każdy dzień

Mechanik samochodowy – oferta pracy w Niemczech (Zwickau)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2014 23:34

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech dla mechanika samochodowego w Zwickau blisko granicy z Polską. Oferta z podstawową znajomością języka niemieckiego.

OFERTA NR. 10/4

Dla naszego klienta w Niemczech ( Zwickau , blisko granicy ) poszukujemy pracowników na stanowisko ślusarz. Firma zajmuje się montażem naczep na samochody ciężarowe

Zakres obowiązków i wymagania :
– montaż naczep na samochody ciężarowe
– typowe czynności ślusarskie
– montowanie elementów metalowych na podstawie rysunku technicznego
– obsługa urządzeń ( zaginarka, zwijarka, żłobiarka, dogniatarka, maszyny hydrauliczne )
– obsuga giętarki automatycznej i manualnej
– podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
– mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– wypłatę dodatkowych bonusów
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Wynagrodzenie:

– 9,00 € brutto za godzinę
– 25,00 € netto dodatkowo za każdy przepracowany dzień

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego swojego CV ( najlepiej po niemiecku ) z podaniem numeru oferty pocztą na adres:
teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata
lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 4045448e1ddecd2d