€ 2800 euro brutto

Mechatronik samochodów osobowych praca w Niemczech k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2021 01:00

Agencja personalna “LUPA PERSONAL” dla kontrahenta z okolic Stuttgartu poszukuje doświadczonych mechatroników samochodowych do pracy w Niemczech przy diagnostyce i naprawie pojazdów.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Mechatronik samochodów osobowych (okolice Stuttgartu)

Miejsce pracy: Niemcy – 76228 Karlsruhe
Nr ref.: MECH/KARL/2021

Opis stanowiska pracy:
– diagnostyka samochodowa, praca na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym
– wykonywanie napraw oraz konserwacji samochodów osobowych
– wymagana samodzielność na stanowisku pracy
– stawka: 13,00 E brutto/H + 40 E diety dziennej

Wymagania:
-dobra znajomość języka niemieckiego – w stopniu B1
-doświadczenie na w/w stanowisku
-posiadanie prawo jazdy kategorii B
-własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: MECH/KARL/2021

ID ogłoszenia: 4296128b0c0e0241