€ do ustalenia

Metkowanie odzieży dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Mönchengladbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mönchengladbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:25

W Mönchengladbach od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem praca w Niemczech przy metkowaniu odzieży. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego jest możliwe.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Mönchengladbach

Zarobki: konkurencyjne (do ustalenia)

Start: od zaraz

Opis stanowiska
Metkowanie, wieszakowanie i segregowanie odzieży.
Dodatkowo również rozładunek i załadunek paczek różnej wielkości.

Wymagania stanowiska

prawo jazdy kat. B,
własny samochód – zwracamy koszty dojazdów do pracy,
znajomość języka niemieckiego – mile widziane
dyspozycyjność i chęć do pracy.

Oferujemy

umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie
bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec
zwrot kosztów za dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania
opiekę polskiego koordynatora
ubezpieczenie

Aplikacja przez formularz na stronie:

ID ogłoszenia: 8725ee634562a29e