€ 15,28 €/h +dodatki

Möckmühl, Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na magazynie Kaufland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 września 2021 02:20

W rejonie Möckmühl do podjęcia praca w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka na magazynie sieci sklepów Kaufland przy kompletacji towaru do dystrybucji na dziale warzywa i owoce.

Twój zakres obowiązków

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów firmy Kaufland

kompletacja palet

odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku

praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 w języku niemieckim)

praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Nasze wymagania

gotowość do pracy fizycznej, również w niedziele oraz w święta

zaangażowanie, lojalność i odpowiedzialność

mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

ze względu na położenie magazynu wymagany jest własny samochód

To oferujemy

pracę na pełny etat (163 h) bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących) na jedną zmianę (zmiana popołudniowa od godz. 14:00 – 17:00 – uwaga: dzięki zmianie popołudniowej dodatek nocny)

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 15,28 € + stały dodatek taryfowy 39,18 € + premia w zależności od wydajności

liczne dodatki: m.in. dodatek nocny (50% od godziny 20:00 do 6:00 rano), dodatek za pracę w niedzielę (100 %), święto (150%), dodatek za nadgodziny, dodatek urlopowy – 1.352 €, dodatek bożonarodzeniowy (po przepracowanym roku)

Kaufland Logistik VZ 3 GmbH & Co. KG

Aplikacja

Aplikacja przez formularz na stronie: http://bit.do/magazyn-owoce

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-w-dziale-warzywa-i-owoce-niemcy,oferta,8369560

ID ogłoszenia: 30613d326d121c9