€ 14,40 €/h +premia

Möckmühl, praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie Kaufland 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 stycznia 2020 03:56

Centrum dystrybucyjne sklepów sieci Kaufland z Möckmühl k. Stuttgartu poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech także bez znajomości języka niemieckiego!

Magazynier Wydania Towaru / Komisjoner

Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w miejscowości Möckmühl
(Niemcy, okolice Stuttgartu)
Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwoj każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów w Kaufland,
kompletacja palet mieszanych przy pomocy skanera lub systemu Pick by Voice,
odwożenie wózkiem widłowym skompletowanych palet do strefy odstawczej.

Oczekujemy od Ciebie:

samodzielnej i rzetelnej pracy
zaangażowania w pracę zespołu, lojalności i odpowiedzialności
gotowości do pracy fizycznej w systemie
3-zmianowym, w weekendy oraz święta.
ze względu na położenie magazynu mile widziany własny samochód.

Zapewniamy Ci:

pracę bezpośrednio w firmie Kaufland
odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
rozwój poprzez różnorodność zadań
atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa od 14,40 € + premia w zależności od asortymentu i wydajności)
polskojęzyczną pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.

Kontakt: Justyna Przybyla (+49 6298 925 6109)

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-komisjoner-m%C3%B6ckm%C3%BChl,oferta,7308931

ID ogłoszenia: 9305e24a74715953

2 komentarze na “Möckmühl, praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie Kaufland 2020”

  1. Zainteresowany ogłoseniem mógłbym prosić o maila kontaktowego?

  2. skarpeta102@o2.pl na 23 stycznia 2020 @ 11:43

    Nr tel 788586922 Izabela 726483524 Łukasz