€ 10,80 euro brutto/h + dodatek

Monachium dam fizyczną pracy w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odpadów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do czerwca 2016 lub dłużej
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 05:10

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie od zaraz w Monachium przy recyklingu na taśmie lub placu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 10,80 euro brutto na godzinę pracy + dodatek w postaci dopłaty za mieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie

Czas trwania umowy: przynajmniej do czerwca 2016

Obowiązki:

  • sortowanie różnego rodzaju odpadów
  • przeważnie praca na taśmie produkcyjnej, możliwe są jednak zadania na placu przy większych odpadach
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • jest to praca skierowana do osób, które nie boją się pobrudzić oraz nie straszny im intensywny zapach

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz do czerwca bieżącego roku, dla pracowników najlepszych będzie możliwość przedłużenia umowy
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • pierwsza umowa podpisania zostanie za pośrednictwem agencji pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Fizyczna praca w Niemczech sortowanie odpadów, Monachium 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 67156ce4419500ce

10 Odpowiedzi na “Monachium dam fizyczną pracy w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odpadów”

  1. dariusz88 na 25 lutego 2016 @ 09:34

    Witam jestem zainteresowany praca tel 570 455 671 Darek

  2. ryszard adamiec na 26 lutego 2016 @ 18:56

    witam jak najbardziej jestem zainteresowany praca prosze o kontakt tel lub e-mail 785268992.ryszardadamiec65@gmail.com

  3. Krystiano na 28 lutego 2016 @ 23:41

    Witam!
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Mamy po 20 lat nie boimy się tego,że można się wybrudzić i nie przyjemnego zapachu. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Jesteśmy dyspozycyjni, sumieni i pracowici.
    Proszę o kontakt:
    665403934.

  4. Witam serdecznie.Proszę o przyjęcie mnie do pracy,potrafię wykonywać wszelkie prace.
    Posiadam prawo jazdy kategoria B dyspozycyjny i sumienny z własnym autem bez problemów zdrowotnych.
    Proszę o kontakt tel 790-429-772

  5. waldemar77 na 2 marca 2016 @ 08:41

    Jestem zainteresowany tą pracą. Żonaty lat 40. E-mail: waldemar.kaczor@op.pl Jestem dyspozycyjny proszę o pilny kontakt. Mieszkam w okolicach Kielc.

  6. gigant013 na 3 marca 2016 @ 14:21

    Jesteśmy z kolegą dostępni od zaraz zmotywowani uczciwi mobilni proszę o kontakt 793060713 pozdrawiam Krzysztof.

  7. Witam jestem zainteresowany pracą i podjęciem jej od zaraz mam 18 lat nie mam żadnych problemów zdrowotnych, bez języka.
    Numer telefonu: 601901196
    Email: matizks1312@gmail.com

  8. Marcin.Szewczyk na 7 marca 2016 @ 10:38

    Dzień dobry.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy.
    Posiadam doświadczenie w tego rodzaju pracy.
    Mam wszystkie potrzebne szczepienia do wykonywania tej pracy.
    Pracowałem na :
    - szkło
    - pet
    - makulatura
    - zmieszane
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną , nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz i na dłuższy okres czasu.
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  9. Emilian1111 na 7 marca 2016 @ 16:43

    Dobry jestem zainteresowany pracą E-mail,trolisko1125@gmail.com

  10. Witam jestem zainteresowany Kontakt 503549989