€ 8,50 euro brutto/h

Monachium dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie z odzieżą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2015 03:45

Niemcy praca od zaraz w hurtowni odzieżowej na magazynie przy komisjonowaniu i pakowaniu. Ogłoszenie z Monachium dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zbiera towar zgodnie z zamówieniem i przygotowuje do wysyłki
  • obsługa dotyczy zamówień na potrzeby małych sklepów
  • inne zadania np.: prace porządkowe, odpowiedni rozładunek towarów na magazynie również mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • sprawność fizyczna
  • zorganizowanie
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszty będą odciągane z wynagrodzenia
  • atrakcyjne zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • każdy pracownik objęty jest programem lojalnościowym
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “Magazyn – komisjonowanie towaru, Monachium” na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-monachium-na-magazynie-odziezowym/

ID ogłoszenia: 7665602b4e6ca36f