€ 1650 euro brutto miesięcznie

Monachium dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji jogurtów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2016 02:35

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka na produkcji jogurtów w fabryce z Monachium. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyny produkcyjnej do łączenia składników i obróbki termicznej. Do zadań należeć będzie również kontrolowanie wskaźników. Inne zadania mogą zostać zlecone przez managera.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej, pozytywne podejście, optymizm
  • zdolność do szybkiego wykonywania prac
  • odpowiedzialność, sumienność, energiczność
  • niewymagane doświadczenie ani znajomość języka

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • przejrzyste wynagrodzenie z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • odpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysłania wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji jogurtów, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium-produkcja-jogurtow/

ID ogłoszenia: 5325702dd8485743

10 komentarzy na “Monachium dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji jogurtów”

  1. bobek12345 na 8 kwietnia 2016 @ 11:52

    witam serdecznie znam jezyk niemiecki szukam pracy od zaraz prosze o kontakt na numer tel 0048728755282

  2. rafal fedoruk na 8 kwietnia 2016 @ 12:10

    witam jestem zainteresowany oferta posiadam wlasny samochod

  3. rafal fedoruk na 8 kwietnia 2016 @ 12:18

    witam jestem zainteresowany oferta posiadam prawo jazdy oraz wlasny samochod moj numer kontaktowy 48 886699870 Rafal

  4. Witam jestem zainteresowa oferta pracy . Gotowa do wyjazdu od zaraz . 48 691 184 029

  5. MARCIN UTECHT EWELINA UTECHT na 8 kwietnia 2016 @ 17:02

    Witam Serdecznie,

    JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ OD ZARAZ. RÓWNIEŻ PODEJMĘ PRACĘ DŁUGOTERMINOWĄ. DYSPOZYCYJNY, ODPOWIEDZIALNY, NIE KARANY, BEZ NAŁOGÓW.

    PROSZĘ I KONTAKT, ZALEŻY MI NA PRACY
    OD ZARAZ I CZEKAM NA KONTAKT.
    CV oraz LIST MOTYWACYJNY WYSŁAŁEM NA WSKAZANY EMAIL.

    Z POWAŻANIEM:

    MARCIN UTECHT
    TEL: 667-541-300

  6. SylwiaRemigiusz0122 na 9 kwietnia 2016 @ 09:38

    Witam, jestem z chłopakiem zainteresowana ta oferta pracy, posiadamy prawojazdy i własny samochód. Kontakt do nas 785467437 lub 792818487. Bardzo nam zależy.

  7. Jestem zainteresowany proszę o kontakt Andrzej

  8. Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy mój Numer Kontaktowy : 785979348