€ 1600 euro/mc brutto

Monachium Niemcy praca fizyczna bez języka od zaraz pomocnik śmieciarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2015 03:16

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech jako pomocnik śmieciarza. Ogłoszenie z Monachium do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Miasto: Monachium

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1600 euro na miesiąc brutto

Zadania:

  • pracownik będzie poruszał się śmieciarką na wyznaczonym terenie – codziennie inne trasy
  • obowiązkiem będzie podkładanie kubłów pod śmieciarkę oraz odstawianie ich
  • inne zadania np. wrzucanie na pakę worków ze śmieciami

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bezkonfliktowość, umiejętność pracy w grupie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania
  • pracę na stałe
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki
  • legalne zatrudnienie w Niemczech
  • wysokie zarobki
  • zapewnione szkolenia wprowadzające i pracownicze na miejscu
  • wsparcie przy sprawach urzędowych, np. przy rozliczeniu podatku, otrzymaniu niemieckich świadczeń czy uzyskania meldunku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV na adres: Leiharbeiter@solution4u.com
W nagłówku wiadomości należy wpisać: pomocniksmieciarza/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-jako-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 7005630cafd0bf9f

5 komentarzy na “Monachium Niemcy praca fizyczna bez języka od zaraz pomocnik śmieciarza”

  1. uszatek198888 na 2 listopada 2015 @ 13:28

    jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt
    te. 698476113

  2. damianekkk na 3 listopada 2015 @ 19:35

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą jestem ambitny,sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy. Pracę mogę zacząć od zaraz. Oto mój nr 661671742 bądź mail damianpolak111@gmail.com. Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  3. pawlo80-34 na 5 listopada 2015 @ 14:32

    Witam zainteresowala mnie ta oferta pracy Jestem gotowy wyjechac praktycznie od zaraz Znam jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym bo pare lat tam pracowalem 690483324 pozdrawiam

  4. Marcin.Szewczyk na 6 listopada 2015 @ 09:51

    Dzień dobry . Mam na imię Marcin lat 37
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy.
    posiadam wszystkie niezbędne szczepienia ponieważ pracowałem jako sortowacz odpadów komunalnych ( szkło , pet , makulatur , zmieszane ).
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A ) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą nie paląca i bez nałogów .
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jestem w stanie podjąć pracę od zaraz.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl lub nr tel 506-996-967

  5. rafal.skonieczka@o2.pl na 25 stycznia 2016 @ 10:35

    Dziendobry, mam 48 lat jestem zdrowy i sprawny fizycznie jestem zainteresowany panstwa oferta pracy prosze o kontakt nae mail rafal.skonieczka@o2.pl badz tel 787353112