€ 9,50 euro brutto/h + dieta

Monachium oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz rozładunek paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:25

Oferujemy zatrudnienie w Monachium dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy rozładunku, sortowaniu i załadunku paczek. Niemcy praca od zaraz na magazynie przeładunkowym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin: od zaraz
Miasto: Monachium
Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę oraz dodatkowo dieta wynosząca 20 euro za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na zmianie nocnej na magazynie kurierskim
  • pracownicy będą odpowiedzialni za rozładunek odpowiedniej liczby samochodów ciężarowych oraz przesortowanie paczek i ponowny załadunek towaru na mniejsze samochody
  • zadania muszą być wykonywane zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość i zdyscyplinowanie
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • siła i sprawność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • gruntowne szkolenie
  • pracę na zmianie nocnej
  • tanie zamieszkanie w hotelu robotniczym oddalonym o 3 km od miejsca pracy w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pracownik-fizyczny9/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 6957defa13c1293

5 Odpowiedzi na “Monachium oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz rozładunek paczek”

  1. Jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontak ccciiihhhyyy@gmail.com
    Na podanego wyżej meila wysyłam CV

  2. Dzień dobry
    Zgłaszam swoją kandydaturę do pracy: Jestem do dyspozycji od 1.10.2016 r.
    Wysłałem cv na maila. Kontakt: 501858647 email.:mapacom7@gmail.com

  3. Mikesynetarman na 21 września 2016 @ 20:54

    Dzień dobry, jestem zainteresowany daną ofertą pracy. Poproszę o kontakt tel 722 723 747
    mail mykhailo.synetar@o2.pl

  4. time. wrona na 22 września 2016 @ 13:09

    Witam 23 lata na terenie Niemiec mogę od zaraz sprawność fizyczną angielski komunikatywny niemiecki komunikatywny matimatek999@o2.pl
    +4915129463368

  5. Witam Serdecznie, Jestem Bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy i prosił bym o kontakt w tej sprawie na numer 693804780 lub na Emaila kamil.walczak021994@o2.pl Pozdrawiam.