€ 2500-3300 brutto

Monachium, praca Niemcy produkcja sprzętu AGD bez znajomości języka od zaraz w fabryce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2022 00:59

Fabryka sprzętu AGD z Monachium poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji przy montażu komponentów z pomocą elektronarzędzi.

Stanowisko: pracownik produkcji / montażu

Miejsce: Monachium

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Wynagrodzenie: 2500-3300 brutto zależne od kwalifikacji i stopnia znajomości języka

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej przy montażu poszczególnych komponentów sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki) z pomocą elektronarzędzi – głównie wkrętaków.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na montażu / produkcji
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • umiejętność pracy pod presją czasu (w szybkim tempie)
  • przywiązywanie wagi do detali, dokładność

Oferujemy:

  • legalnej zatrudnienie w niemieckiej firmie, która jest liderem w branży produkcji sprzętu AGD z tzw. segmentu “premium”
  • możliwość podjęcia zatrudnienia nawet dla osób bez doświadczenia i znajomości języka
  • atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi bonusami
  • zakwaterowanie zorganizowane na pierwsze miesiące, zanim pracownik znajdzie własne mieszkanie (koszt ok 200-250 euro od osoby miesięcznie)
  • jako agencja pomagamy przy wszystkich formalnościach na miejscu, pracownik może zająć się wyłącznie pracą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja AGD Monachium, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 524635481e1461c4